FANDOM

Welcome to my message wall!

I have editing on Wiki since 31th July 2011 - therefore, I have got notion of the prevailing rules here. If you have got any question or you need help, left me a message!

I love designing (editing CSS, creating templates, experimenting with codes, etc.), so I always ready to advise or help :)

For messages I try to reply as soon as possible, so you can write to me at any time :)

And I'm sorry for my english, it's not my native language.

Witaj na mojej tablicy!

Na Wiki edytuję od 31 lipca 2011 - mam więc, jako takie pojęcie o panujących tu zasadach. Jeśli masz jakieś pytanie lub potrzebujesz pomocy, nie krępuj się i zostaw mi wiadomość!

Bardzo lubię projektować (bawić się w CSS, czasem tworzyć szablony, eksperymentować z kodami i tym podobne), więc zawsze jestem gotowa doradzić czy pomóc w tych sprawach :)

Na wiadomości staram się odpowiadać jak najszybciej, możesz więc do mnie w każdej chwili napisać :)

7,237

A FANDOM user
  Loading editor
  • Już pisałem to na tablic Patryka na Fineasz i Ferb Wiki, zatem proszę o usunięcie tego posta bo obraża moją osobę.

http://pl.fiffan.wikia.com/wiki/Blog_u%C5%BCytkownika:Revillan/Przypowie%C5%9B%C4%87_o_proczadzikowych_Wikianach

Loading editor
    Sara124
    Sara124 closed this thread because:
    Proszę nie usuwać mi wątków z tablicy
    13:21, July 31, 2017
    • View all 7 replies
    • Ok, dziękuję. Właśnie tak zrozumiałem że mówisz o tym, że odszedłem z wiki.  A nie to, że usunęłaś tam mój nick. (Ps. Komenatz Asi pewnie zostanie na pamiętkę że tam był wpisany INF i tak pozostanie, bo to tylko od niej zależy co zmieni czy nie (choć na Mira byli tacy co zmieniają treść moich komentarzy) Nie będę już Cię namawiał do zmiany komenatarza Asi, żeby nie było)

Tak, ja wiem. Moje zachowanie jak to mawia Bob Budowiniczy: Spi*rdoliło się na Amen! Ale to tak jak pisane i niepisane zasady. Po za tym dlaczego to robiłem to dobrze każdy wie. Masz to nawet w poprzedniej wiadomości na tej wiki.

W KAŻDYM RAZIE. DZIĘKUJĘ ZA WYROZUMIAŁOŚĆ I MOJE BULWERSTACJE W SPRAWIE TEGO WPISU. Jeszcze raz Dziękuję. Życzę Miłego Dnia.

Loading editor
    • I jeszcze chce Cię przeprosić za nazwanie cię Bogiem.

Loading editor
  • A pamiętasz może to:

Pamiętasz
    Pamiętasz?
      Loading editor
    Sara124
    15:10, August 2, 2017
    • A pamiętasz może nasz rozejm? Wychodzi na to, że jesteś niesłowny Dubi.

Loading editor
    • Wygląda na to, że nie wszyscy na tym świecie są procadzikowi. Ale wiesz kiedy ja coś obiecuję to może być tak samo potraktowane jak to, że ja zasłużyłem na....

Wiesz jak to powiedział Big Smoke: Tak napisano w księdze: Jesteśmy BŁOGOSŁAWIENI i... PRZEKLĘCI.

Ja wiem, że wy wszyscy macie mnie już dość, że już dawno wam się cierpliwość skończyła itd. Ja to rozumiem i nie oczekuję, że będziecie mnie Lizać po... Dlatego możesz mnie nazywać jak chcesz ja to rozumiem. I nie mówię tego, bo chcę wrócić na Fanowską. Miałem swoje szanse, dobrze wiesz co było i nic tam po mnie. Po za tym i tak nigdy was zrozumiem a wy mnie. Tak już 3 miechy minęły odkąd oficjalnie tam byłem jako normalny user (oprócz jeszcze prima aprilis) i co? Nothing.

Pamiętasz Rani? to ona mówiła ze mną się nie da dogadać i najlepiej mnie banować. I w zasadzie ma rację. Ale i tak do stracenia nie mam już nic, więc...

Ale cóż życie toczy się dalej. Nie oczekuje, że sytuacja się kiedyś zmieni, ale cóż wiesz że jestem porąbany, bo on nadal ciśnie to samo.

Mogłem mieć co prawda jakiś... honor, ale do stracenia nie ma nic. Więc czekam aż mi konto się wyłączy i może (nie oszukujmy się i tak pewnie wejdę z innego). Więc życzę ci szczęścia w życiu.

Loading editor
  • Dlaczego zbanowaliście kotka? Przecież koty są lepsze niż psy!

Kocham koty!

Znasz piłkarza Mesut Ozil?

Jestem szczęśliwy

Loading editor
    Sara124
    spam
    15:10, August 2, 2017
  • Oto jest pytanie. Chociaż na CS wiki piszą, że założyciele wiki nie są jej właścicielami to jednak myślą, że są. Wszyscy zawsze będą się tobie podlizywać. A niektórzy będą nawet nazywać cie siostrą i tworzyć trójkącik lez... Nikt ci nigdy nie powie, że coś było chamskie i się jeszcze śmieją. A jak ja powiem to straszne. Jesteśmy tacy sami w realnym świecie. A na fanowskiej nie licząc mnie albo emi masz jak w raju. Jak to jest być założycielem?

Loading editor
    Sara124
    15:09, August 2, 2017
  • Co wczoraj zrobiła Barcelona?

JAK MOGLI DOSTAĆ 3:0.

Historia się powtarza!

Juve kiedyś brało dopping.

Natomiast autokar Borrusi Dortmund razem z Łukaszem Piszczkiem prawie wyleciał w kosmos.

Loading editor
    Sara124
    -
  • Ponieważ bardzo was lubię i się o was troszczę...

Ponieważ ja tak naprawdę mogę być osobą, którą można rozmawiać szczerze (tylko nie słuchaj obietnic). Ja ci wszystko powiem, bo jest taki miły.

Kiedyś Fanowska FIF to było coś więcej niż tylko procadzikowość i wasza partia.

Powiem tak: Udało wam się osiągnąć naprawdę wieli sukces. To muszę przyznać. Ale staliście się ofiarami własnego sukcesu. Wyjaśniam o co temu zjebowi chodzi.

Jakieś 2 lata temu pisanie fanficów na wiki miało pasję, ambicję, cel, TO BYŁO NIEPOWTARZALNE.  A potem już tak nie było (nie z mojego powodu, chociaż pewnie takj jest!) A potem stwierdziliście, że jesteście proca... i myślicie, że nadal jesteście lepszi niż inne wiki. A gdzie się podziała ta pasja pisania fanfików. Czy to właśnie, że tworzycie zarąbiste fanficy niepowinno być dla was najważniejsze a nie to, że jest się userem fanowskiej fif wiki.

Jeśli chodzi o administrację to zgadnij jaki user oddał oddał te głosy negatywne... Ponieważ jako iż jest to jedyna słuszna wiki i w efekcie jedna słuszna administracja, a to jest monopol. A prowadzenie monopolu jest bad.

Patrz jaki ja jestem fajny, specjalnie dla waszej wiki to napisałem ;)

Loading editor
    Sara124
    -
    • View all 6 replies
    • Nie mam pojęcia jak na to odpowiedzieć xD

Loading editor
    • Nie szkodzi ja też nie.

Loading editor
  • Ja wiem, że wy to uwielbiacie.

Wiem, że to lubicie.

Wam chodzi o moje reakcje.

Wam chodzi o teatrzyk.

<<sam to wywołałem>>

Zapraszam! Teatr bólu i cierpienia za darmo. User: Dubi6997 Polecam.

Loading editor
    Sara124
    -
    15:08, August 2, 2017
  • Gramy w Lidze Mistrzów z Lechem Poznań.

Loading editor
    Sara124
    -
  • Aha, właśnie Nanaki Cię odblokował na Auta Wiki. Jakby co. Zatem dziękować Ci nie ma za co. Naprawiłem swój błąd, więc... Idź do swoich sióstr.

Loading editor
    Sara124
    -
  • Hi, welcome to Community Central! Thanks for your edit to the Template:Fanonfooter/pl page.

If you need help, feel free to leave me a message; you may also want to visit the forums or join us on Chat. You can also check the staff blog to keep up-to-date with the latest news and events around Wikia.

Happy editing!

Loading editor
    Sara124
    -
    15:07, August 2, 2017
Give Kudos to this message
You've given this message Kudos!
See who gave Kudos to this message