Community Central
Community Central
No edit summary
No edit summary
Line 4: Line 4:
 
<p>Jestem jednym z polskich [[w:c:spolecznosc:Pomoc:Helperzy|helperów]] na Wikii.</p>
 
<p>Jestem jednym z polskich [[w:c:spolecznosc:Pomoc:Helperzy|helperów]] na Wikii.</p>
 
<p>Jeśli szukasz pomocy, dobrym pomysłem jest zacząć od [[w:c:spolecznosc:Pomoc:Zawartość|stron pomocy]] albo lokalnych administratorów, których listę znajdziesz na stronie '''Specjalna:Administratorzy'''.</p>
 
<p>Jeśli szukasz pomocy, dobrym pomysłem jest zacząć od [[w:c:spolecznosc:Pomoc:Zawartość|stron pomocy]] albo lokalnych administratorów, których listę znajdziesz na stronie '''Specjalna:Administratorzy'''.</p>
<p>Pamiętaj, że prawdopodobnie nie mam związku z tą wiki i kierowanie do mnie pytać dotyczących jej treści jest skazane na niepowodzenie.</p>
+
<p>Pamiętaj, że prawdopodobnie nie mam związku z tą wiki i kierowanie do mnie pytań dotyczących jej treści jest skazane na niepowodzenie.</p>
 
<p style="margin-bottom:.4em">Więcej pomocy możesz uzyskać na polskim '''[[w:c:spolecznosc|Centrum Społeczności]]''' gdzie znajdziesz wielu użytkowników gotowych aby Ci jej udzielić.</p>
 
<p style="margin-bottom:.4em">Więcej pomocy możesz uzyskać na polskim '''[[w:c:spolecznosc|Centrum Społeczności]]''' gdzie znajdziesz wielu użytkowników gotowych aby Ci jej udzielić.</p>
 
</div>
 
</div>

Revision as of 08:43, 24 April 2014

Witaj!
64px-1117661.png

Jestem jednym z polskich helperów na Wikii.

Jeśli szukasz pomocy, dobrym pomysłem jest zacząć od stron pomocy albo lokalnych administratorów, których listę znajdziesz na stronie Specjalna:Administratorzy.

Pamiętaj, że prawdopodobnie nie mam związku z tą wiki i kierowanie do mnie pytań dotyczących jej treści jest skazane na niepowodzenie.

Więcej pomocy możesz uzyskać na polskim Centrum Społeczności gdzie znajdziesz wielu użytkowników gotowych aby Ci jej udzielić.