Klasyfikacja indywidualnego LGP 2016 po 14/14 konkursach[]
Puchar Polski 2016-09-12
Klasyfikacja końcowa po 14/14 konkursach
Poz. Zawodnik Kraj I II III Punkty
1. Leszek Browarczyk POL 6 4 3 1150
2. Lucjan Wojtukiewicz POL 6 3 2 1110
3. Zenon Ulewicz POL 2 5 4 990
4. Tobiasz Rymarczyk POL - 2 5 810
Klasyfikacja drużynowego LGP 2016 po 3/3 konkursach[]
Puchar Drużynowy 2016-09-17 Klasyfikacja po 3/3 konkursie Poz. Drużyna Kraj I II III Punkty 1. Austria AUT 3 - - 1200 2. Słowacja SVK - 2 1 1000 3. Chorwacja CRO - 1 1 650 4. Meksyk MEX - - - 500 5. Niemcy GER - - - 350 6. Islandia ISL - - 1 300 Rosja RUS - - - 300 8. Litwa LTU - - - 250 9. Bułgaria BUL - - - 200 10. Estonia EST - - - 150 Hiszpania ESP - - - 150 Polska POL - - - 150 13. Białoruś BLR - - - 100 14. Czechy CZE - - - 50 USA USA - - - 50 16. Australia AUS - - - 0 Chiny CHN - - - 0 Francja FRA - - - 0 Kanada CAN - - - 0 Kazachstan KAZ - - - 0 Portugalia POR - - - 0 Szwajcaria SUI - - - 0 Słowenia SLO - - - 0 Ukraina UKR - - - 0 Łotwa LAT - - - 0
Zmiany w terminarzu LGP[]
- W Park City skoki w dniu 9 lipca zostały odwołane z powodu zajęcia skoczni przez innych zawodników.
- W Lillehammer zawody zostały przeniesione z dnia 15 lipca na 14 lipca (podwójne).
- Loty Klasyczne zostały przedłużone do 5 skoczni.
- W Zakopanym pokazano serie próbną z dnia 28 lipca.
- Z powodu większej pamięci w nagrywaniu transmisji zawodów dodano 2 PŚ w Lotach i 2 PD w DSJ 3.
- TCS będzie tylko pokazywany fragmentami.
- Powodem odwołania zawodów w Londynie (HS63) było zdemontowanie skoczni.
- Mistrzostwa Świata w Akureyi zostały odwołane z powodu złych terminów itd., itp..
Letnie Grand Prix w Skokach Narciarskich 2016 z gier DSJ 3 i DSJ 4[]
Nr |
Data |
Miejscowość |
K |
HS |
Kraj |
Uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
02/07/2016 |
Harrachov |
K185 |
HS205 |
CZE |
loty, KO |
2. |
03/07/2016 |
loty | ||||
3. |
07/07/2016 |
Park City |
K120 |
HS134 |
USA |
nocny |
|
|
K90 | HS100 |
[1]: odwołany, mieszany Powód: brak zawodników | ||
5. |
14/07/2016 |
Lillehammer |
K123 |
HS138 |
NOR |
- |
6. |
- | |||||
TLK-1 |
16/07/2016 |
Štrbské Pleso |
K120 |
HS125 |
SVK |
Skoki Klasyczne, nocny |
TLK-2 |
17/07/2016 |
Falun |
K120 |
HS134 |
SWE |
Skoki Klasyczne |
TLK-3 |
18/07/2016 |
Planica |
K200 |
HS225 |
SLO |
Skoki Klasyczne |
TLK-4 |
24/07/2016 |
Râșnov |
K90 |
HS100 |
ROU |
Skoki Klasyczne |
TLK-5 |
25/07/2016 |
Ironwood |
K145 |
HS185 |
USA |
Tydzień Lotów Klasycznych |
- | 28/07/2016 | Zakopane | K125 | HS140 | POL | nocna seria próbna |
7. |
30/07/2016 |
- | ||||
8. |
31/07/2016 |
- | ||||
LN-1
LN-2 |
02/08/2016 | Borowec | K240 | HS258 | BUL | Mistrzostwa Świata w Lotach Narciarskich letnich 2016 |
NST1
NST2 |
03/08/2016 | Falls Creek | K130 | HS149 | AUS | Niestandardowe Skoki Letnie, drużynowe |
9. |
06/08/2016 |
Lahti |
K116 |
HS130 |
FIN |
drużynowy |
10. |
07/08/2016 |
nocny | ||||
11. |
13/08/2016 |
Bischofshofen |
K125 |
HS140 |
AUT |
- |
12. |
14/08/2016 |
nocny | ||||
TCS-1 |
17/08/2016 |
Otepää |
K160 |
HS185 |
EST |
TCS, loty |
TCS-2 |
18/08/2016 |
Planica |
K251 |
HS281 |
SLO |
TCS, loty |
TCS-3 |
20/08/2016 |
Delnice |
K245 |
HS278 |
CRO |
TCS, loty |
TCS-4 |
21/08/2016 |
Ałmaty |
K140 |
HS164 |
KAZ |
TCS |
LPŚ1 | 11/08/2016 | Oberstdorf | K185 | HS213 | GER | Letni Puchar Świata, 1 seria, loty |
13. |
25/08/2016 |
loty, drużynowy | ||||
14. |
27/08/2016 |
Tauplitz |
K200 |
HS225 |
AUT |
loty |
LTW | 30/08/2016 | Wisła | K120 | HS134 | POL | brak transmisji, film tylko z rekordem, nocny |
15. |
07/09/2016 |
Garmisch-Partenkirchen |
K125 |
HS140 |
GER |
- |
16. |
08/09/2016 |
KO, nocny | ||||
17. |
12/09/2016 |
Kuopio |
K120 |
HS127 |
FIN |
- |
18. |
17/09/2016 |
Predazzo |
K120 |
HS134 |
ITA |
drużynowy |
Lista zawodników[]
- Zenon Ulewicz (POL)
- Leszek Browarczyk (POL)
- Lucjan Cyprian Wojtukiewicz (POL)
- Tobiasz Rymarczyk (POL)
- Fizochlap Kupidup (POL) (tylko Skoki Klasyczne)
- Mark John Figuron (CAN) (tylko Skoki Klasyczne)
- Dymitr Bałesku (ROU) (tylko Skoki Klasyczne)
- David Carton (USA) (tylko Skoki Klasyczne)
- Ablo Razvik (ROU) - dyskwalifikacja za kolor nart (biały)
- Krist McKrawer (USA) - dyskwalifikacja za kolor stroju i nart (turkusowy)
- Ludwik Lepper (FRA) - dyskwalifikacja za kolor stroju (turkusowy)
- Andreas Kraftman (GER) - dyskwalifikacja za kolor kasku (czarny)