Fandom

Community Central

Comments0

Sylwester Poznań

Miasto Poznań zaprasza mieszkańców oraz gości na zabawę sylwestrową na placu Wolności. Szykuje się dobra zabawa taneczna pod chmurką i z gwiazdami muzyki. Hasło przewodnie tegorocznego koncertu to "Sylwester Poznań - niezapomniane przeboje".Wszyscy, którzy chcą tej nocy społem bawić się podczas Sylwestra w Poznaniu, muszą przyjść na plac Wolności. Od początku gorące rytmy sugerować będzie didżej. Jak co roku w następnej kolejności uczestników zabawy sylwestrowej przywita zastępca prezydenta Poznania, a od tego czasu odbywać się będą koncerty gwiazd. Wystąpią podobnie zagraniczne gwiazdy - zespół rozpoznawany spośród takich przebojów, jak "Jeśli Sylwek to tylko w Poznaniu" a także "Bale jak również lokale w sylwestra nie śpią wcale". Po północy wybrany z w najwyższym stopniu znanych krajowych prezenterów dyskotekowych, poprowadzi dyskotekę pod chmurką, która planowana jest aż do rana.Bibka tuż przy znajomych? Wieczór spędzony przed ekranem telewizora z pilotem w ręku? Może szalona impreza w jednym spośród poznańskich lokali? Wycieczka na poznański plac Wolności na Sylwestra Miejskiego? Co roku wybór poznańskich ofert Sylwestrowych jest bardzo różny. Tak będzie i w tym roku.Zbieramy na rzecz Was wszelkie informacje o poznańskich sylwestrowych ofertach! W tym roku - na Wasze życzenie dodajemy też sylwestrowe bale jak również imprezy spośród okolic Poznania.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on Fandom

Random Wiki