Fandom

Community Central

User blog:Bal Sylwestrowy/Sylwester Poznań

English
Comments0

Sylwester Poznań

Miasto Poznań zaprasza mieszkańców oraz gości na zabawę sylwestrową na placu Wolności. Szykuje się dobra zabawa taneczna pod chmurką i z gwiazdami muzyki. Hasło przewodnie tegorocznego koncertu to "Sylwester Poznań - niezapomniane przeboje".Wszyscy, którzy chcą tej nocy społem bawić się podczas Sylwestra w Poznaniu, muszą przyjść na plac Wolności. Od początku gorące rytmy sugerować będzie didżej. Jak co roku w następnej kolejności uczestników zabawy sylwestrowej przywita zastępca prezydenta Poznania, a od tego czasu odbywać się będą koncerty gwiazd. Wystąpią podobnie zagraniczne gwiazdy - zespół rozpoznawany spośród takich przebojów, jak "Jeśli Sylwek to tylko w Poznaniu" a także "Bale jak również lokale w sylwestra nie śpią wcale". Po północy wybrany z w najwyższym stopniu znanych krajowych prezenterów dyskotekowych, poprowadzi dyskotekę pod chmurką, która planowana jest aż do rana.Bibka tuż przy znajomych? Wieczór spędzony przed ekranem telewizora z pilotem w ręku? Może szalona impreza w jednym spośród poznańskich lokali? Wycieczka na poznański plac Wolności na Sylwestra Miejskiego? Co roku wybór poznańskich ofert Sylwestrowych jest bardzo różny. Tak będzie i w tym roku.Zbieramy na rzecz Was wszelkie informacje o poznańskich sylwestrowych ofertach! W tym roku - na Wasze życzenie dodajemy też sylwestrowe bale jak również imprezy spośród okolic Poznania.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.