Fandom

Community Central

User blog:Taraf04/İbrahim Çeçen Üniversitesi'nin Acı Kaybı

English
Comments0

İbrahim Çeçen Üniversitesi'nin Acı Kaybı

Taraf04 September 20, 2012 User blog:Taraf04


Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi İdari Mali İşler Daire Başkanlığı'nda Şube Müdürü olarak görev yapan Yusuf Bozkuş, geçirdiği kalp krizi sonucu Hakk'ın rahmetine kavuştu.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi İdari Mali İşler Daire Başkanlığı’nda Şube Müdürü olarak görev yapan Yusuf Bozkuş, geçirdiği kalp krizi sonucu Hakk’ın rahmetine kavuştu.

Bozkuş, üniversitede düzenlenen törenin ardından defnedildi. İdari Mali İşler Daire Başkanlığı’nda Şube Müdürü olarak görev yapan Yusuf Bozkuş, dün akşam saatlerinde geçirdi kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Evli ve 4 çocuk babası olan Bozkuş için üniversitede düzenlenen törene Rektör Prof. Dr. İrfan Aslan, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Telat Yanık, Prof. Dr. Fahri Bayıroğlu, akademisyenler ve idari personel katıldı.

Rektörlük binası önünde gerçekleştirilen törende konuşan Prof. Dr. İrfan Aslan, “Görevine aşkla bağlı olan, işini en şekilde yapan bir arkadaşımızı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve tüm mesai arkadaşlarımıza Sabr-ı Cemil dilerim” dedi.

Üniversitedeki törenin ardından Bozkuş’un cenazesi Merkez Camisi’ne götürüldü. İkindi vakti kılınan cenaze namaz sonrası Bozkuş, Beşevler Mezarlığı’na defnedildi.