Fandom

Community Central

User blog:Tarkantcom/About Tarkan Tekdemirkoparan

English
Comments0

About Tarkan Tekdemirkoparan

Tarkantcom September 16, 2013 User blog:Tarkantcom

Tarkan Tekdemirkoparan

79 Almanya doğumluyum.İzin günlerimde film seyretmeyi,müzik dinlemeyi,İstanbul içinde yada şehir dışında gezmeyi tercih ederim.Hepsini aynı gün yapabiliyorum :)

Polisiye - gerilim,fantastik, türünde kitaplar okumayı severim.

Trance,proggressive trance ve house dinlemeyi severim.

İnternette ve kitaplarda demonoloji,metafizik,spritüalizm,okültizm,evocation ile ilgili araştırma yapmayı severim.

Takıldığım yerlerin ismini vererek reklam yapmak istemem ama gittiğim zaman iyi bir mekana gitmeyi tercih ederim.Çok kapalı yerlerden sıkılırım,aydınlık ve manzaralı mekanlardan hoşlanırım.Yaz aylarında açıkhavada eğlenebileceğim Polonezköy gibi yerlere giderim.Yanımda aşık olduğum - bana aşık olduğunu bildiğim bir bayan olursa daha da iyi olur :)

Bugüne kadar Allah (C.C.) tan başka korkum olmadı.Ben sadece Allah (C.C.)a hesap veririm,beni sadece Allah (C.C.) yargılar.Bugüne kadar çok düştüm,ayağa kendim kalktım,biliyorumki düşünce savaş kaybedilmez asıl savaş zafere doğru giderken düşünce tekrar ayağa kalkıp savaşa devam etmektir.

Bir şeyler yazmayı severim.Bu sayfaları o yüzden kullanıyorum.Amacım sadece hayata tepkidir,olumlu yada olumsuz olabilir.Elbette subjektiftir,kendimi kendim anlatıyorum.Fikirlerimi seven olur sevmeyen olur.Bu beni ilgilendirmez.Ben sadece aklımdan geçenleri yazarım.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.